Webové stránky Striptýz Brno

Práce, brigáda striptér/ka

Sledujte nás na facebooku a získejte tak stálý přehled o novinkách, slevách a bonusovém materiálu!

https://www.facebook.com/profi.striptyz.brno/

Práce, brigáda, přivýdělek?

Brigáda - striptýz Hledáte zajímavou práci, brigádu nebo třeba jen okrajový přivýdělek v Brně a širokém okolí? Jestliže si na tuto otázku pro sebe odpovíte kladně, určitě vás budou zajímat následující řádky. Naše agentura se specializuje na zajišťování erotických vystoupení na nejrůznějších soukromých akcích v Brně a okolních lokalitách. Jedná se především o tradiční dámský a pánský striptýz, který se postupem času stává nedílnou součástí nejrůznějších oslav, firemních večírků, rozluček se svobodou apod. S roustoucím zájmem o naše služby roste také poptávka po větším počtu vystupujících a proto hledáme další striptérky a striptéry.

Striptýz

Nyní je možná ten pravý čas a prostor pro to, abychom uvedli nějaké informace o striptýzu jako takovém. Jako agentura bereme tuto formu zábavy velmi seriózně a chápeme dámský i pánský striptýz nejen jako druh zábavy pro dospělé publikum, ale také jako formu pohybového umění s dlouhým vývojem a silnými historickými kořeny. Pokud se tedy opravdu podíváme do historie, tak zjistíme, že první představení moderního striptýzu předvedla na začátku 20. století Jean de Lianová v legendárním pařížském Moulin Rouge. Postupem času se ruku v ruce se sexuální revolucí a emancipací žen začali objevovat i mužští striptéři. Díky totalitní bariéře se v našich českých končinách začala obliba striptýzu rozrůstat až v devadesátých letech minulého století. Dnes patří různé druhy striptýzu k téměř samozřejmé zábavě na firemních oslavách, narozeninových párty atd.

Co vlastně nabízíme?

Nabízíme vysoký finanční příjem a to konkrétně 1500 Kč za každé striptýzové vystoupení. Vzhledem k tomu, že vystoupení běžně trvá přibližně osm minut a za večer jsou více jak jedno vystoupení. Měsíčně je to 15000- 20000 kč To už je velmi slušná částka za práci, která je navíc zábavná, pohodová, bezpečná a samozřejmě diskrétní. Kromě vysoké finanční odměny za takovou práci či brigádu si užijete i pestrost pracovních lokalit,kde si můžete vybrat lokalitu na vystoupení. Přátelské publikum a dobrou pracovní dobu, která probíhá během odpoledních nebo večerních hodin, nejčastěji o víkendech. Žádné vstávání brzo ráno vám tedy rozhodně nehrozí. Další výhody určitě objevíte sami během práce, pokud ji přijmete :-)

Co přesně požadujeme?

Proto, aby jste u nás mohl(a) pracovat, je třeba splňovat několik základních požadavků, které se v průběhu fungování naší agentury ukázaly jako zásadní. Prvním předpokladem je věk, který by se měl pohybovat v rozsahu 18 až 28 let. Dalším požadavkem je štíhlá postava a sympatický vzhled. Neméně důležité je i příjemné vystupování, dobrá komunikace a spolehlivost. Co naopak nevyžadujeme, je předchozí zkušenost s podobným povoláním. Rádi zaučíme i úplné nováčky v oboru.

Jak to u nás funguje?

Nesmíme zapomenout ani na podrobnější popis náplně práce a jak to vlastně celé funguje. Pro názornou ilustraci uvedeme typickou modelovou situaci: Zákazník objedná striptýzové vystoupení pro svého kamaráda, který slaví kulaté narozeniny. V rámci e-mailové komunikace s námi si vybere striptérku, která nejlépe vyhovuje jeho představám. Zároveň se také domluví místo a čas vystoupení. Striptérka se pak dostaví na konkrétní požadovanou hodinu a domluvené místo. Tam předvede svůj výstup, který běžně netrvá déle než 8 minut a její práce tím končí.

Máte zájem u nás pracovat?

Pokud jste dočetli až sem, věříme, že vás tato nabídka zaujala a o práci striptérky nebo striptéra už uvažujete. Toto povolání má své výhody, které jsme zmínili výše. Ať už sháníte práci, brigádu nebo jen zkrátka zajímavý přivýdělek, vždy se vyplatí zauvažovat o naší striptýzové agentuře. Naše inzeráty najdete také na webu nabizime-praci.cz.

ÚvodShowGalerieObjednávkaCeníkKontaktBlog